  • MKY22W22204D00KF00
MKY22W22204D00KF00
advertisement
Manufacturer No:
MKY22W22204D00KF00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKY22W22204D00KF00
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.022uF 300VAC PP 10% (18 X 7 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKY22W22204D00KF00
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    RFI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC