  • FKP4J002204B00JB00
FKP4J002204B00JB00
advertisement
Manufacturer No:
FKP4J002204B00JB00
HK JDW NO:
864-FKP4J002204B00JB00
Package:
Description:
Cap Film 220pF 630V PP 5% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FKP4J002204B00JB00
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.287
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    350VAC|630VDC