  • MLF2012C220K
MLF2012C220K
advertisement
Manufacturer No:
MLF2012C220K
HK JDW NO:
769-MLF2012C220K
Package:
Datasheet:
MLF2012C220K
Step5Bar-code shipping tag
MLF2012C220K
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    1.45mm
  • Current Rating
    5mA
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Inductance
    22 μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • Max DC Current
    5mA
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Q Factor
    30
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    900mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    22 µH
  • DC Current
    5mA
  • Special Feature
    MULTILAYER
  • Height
    1.2446mm
  • Length
    2.2mm
  • Width
    1.25mm