  • MLF2012DR39K
MLF2012DR39K
advertisement
Manufacturer No:
MLF2012DR39K
HK JDW NO:
769-MLF2012DR39K
Package:
Datasheet:
MLF2012DR39K
Step5Bar-code shipping tag
MLF2012DR39K
    WRAPAROUND
  • Weight
    10.007382mg
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    1.45mm
  • Current Rating
    200mA
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Inductance
    390 nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Q Factor
    25
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    450mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.39 µH
  • Special Feature
    MULTILAYER
  • Height
    1.2446mm
  • Length
    2.0066mm
  • Width
    1.2446mm