  • MLG0603P20NHT000
MLG0603P20NHT000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0603P20NHT000
HK JDW NO:
769-MLG0603P20NHT000
Datasheet:
MLG0603P20NHT000
Description:
Quantity:
In Stock : 244251
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MLG0603P20NHT000
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MLG-P
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    150mA
  • Inductance
    20nH
  • Test Frequency
    500MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.9Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    2.2GHz
  • Q @ Freq
    14 @ 500MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    14
  • Inductance Frequency - Test
    500MHz
  • Rated Current-Max
    0.15A
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm