  • MMA02040D5112FA300
MMA02040D5112FA300
advertisement
Manufacturer No:
MMA02040D5112FA300
HK JDW NO:
878-MMA02040D5112FA300
Step5Bar-code shipping tag
MMA02040D5112FA300
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    MMA - Professional
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    51.1kOhms
  • Power (Watts)
    0.4W 2/5W