  • MMK102J2JB3KN206G0
MMK102J2JB3KN206G0
advertisement
Manufacturer No:
MMK102J2JB3KN206G0
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MMK102J2JB3KN206G0
Package:
Datasheet:
Description:
1nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS