  • MMKP223J3F1501
MMKP223J3F1501
advertisement
Manufacturer No:
MMKP223J3F1501
Manufacturer:
KYET
HK JDW NO:
16096-MMKP223J3F1501
Package:
Datasheet:
Description:
22nF -40℃~+105℃ ±5% 2kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS