  • MMKP823J2J1501
MMKP823J2J1501
advertisement
Manufacturer No:
MMKP823J2J1501
Manufacturer:
KYET
HK JDW NO:
16096-MMKP823J2J1501
Package:
Datasheet:
Description:
82nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS