  • MMU01020C1692FB300
MMU01020C1692FB300
advertisement
Manufacturer No:
MMU01020C1692FB300
HK JDW NO:
866-MMU01020C1692FB300
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Thin Film, 16.9kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MMU01020C1692FB300
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Solder
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    16.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    300mW
  • Military Standard
    Not
  • Operating Supply Voltage
    150V
  • Diameter
    1.1mm
  • Length
    2.2mm