  • MMU01020C3909FB300
MMU01020C3909FB300
advertisement
Manufacturer No:
MMU01020C3909FB300
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MMU01020C3909FB300
Package:
Conformal
Description:
Metal Film, Thin Film, 39Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 2200
Step5Bar-code shipping tag
MMU01020C3909FB300
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2013
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film, Thin Film
  • Voltage - Rated
    350V
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Military Standard
    Not
  • Voltage - Rated AC
    100V
  • Operating Supply Voltage
    150V
  • Diameter
    1.1mm
  • Length
    2.2mm