  • MMZ0603F220CT000
MMZ0603F220CT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ0603F220CT000
HK JDW NO:
769-MMZ0603F220CT000
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
MMZ0603F220CT000
Description:
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ0603F220CT000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2009
  • Series
    MMZ
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    25%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    200mA
  • Case Code (Metric)
    0603
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    22Ohm
  • Max DC Current
    200mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm
  • Impedance @ Frequency
    22Ohm @ 100MHz
  • Height
    330.2μm
  • Length
    0.6mm
  • Width
    0.3mm