  • MMZ1608Q331BTA00
MMZ1608Q331BTA00
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1608Q331BTA00
HK JDW NO:
769-MMZ1608Q331BTA00
Datasheet:
MMZ1608Q331BTA00
Description:
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1608Q331BTA00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    400mA
  • Impedance
    330Ohm
  • Max DC Current
    400mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    500mOhm
  • Impedance @ Frequency
    330Ohm @ 100MHz
  • Width
    0.8mm