  • MMZ1608S202ATA00
MMZ1608S202ATA00
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1608S202ATA00
HK JDW NO:
769-MMZ1608S202ATA00
Datasheet:
MMZ1608S202ATA00
Description:
FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1608S202ATA00
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    25%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    200mA
  • Impedance
    2kOhm
  • Max DC Current
    200mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    900mOhm
  • Impedance @ Frequency
    2kOhm @ 100MHz
  • Width
    0.8mm