  • MNR34J5ABJ473
MNR34J5ABJ473
advertisement
Manufacturer No:
MNR34J5ABJ473
HK JDW NO:
687-MNR34J5ABJ473
Datasheet:
MNR34J5ABJ473
Description:
Quantity:
In Stock : 156
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MNR34J5ABJ473
    1
  • Working Voltage
    200V
  • Size Code
    1220
  • Power Dissipation
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.205Lx0.122W 5.20mmx3.10mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    47kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V