  • MOS1C151J
MOS1C151J
advertisement
Manufacturer No:
MOS1C151J
HK JDW NO:
430-MOS1C151J
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
Metal Film, 150Ohm, 5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MOS1C151J
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    350V
  • Power Rating
    1W