  • MOVGT07V520K
MOVGT07V520K
advertisement
Manufacturer No:
MOVGT07V520K
HK JDW NO:
232-MOVGT07V520K
Package:
Disc 7mm
Datasheet:
Description:
MOV & GDT HYBRID 520V 7MM 1750A
Step5Bar-code shipping tag
MOVGT07V520K
  • Package / Case
    Disc 7mm
  • Supplier Device Package
    Disc 7mm