  • MOVGT10V220K
MOVGT10V220K
advertisement
Manufacturer No:
MOVGT10V220K
HK JDW NO:
232-MOVGT10V220K
Package:
Disc 10mm
Datasheet:
Description:
MOV & GDT HYBRID 220V 10MM 3500A
Step5Bar-code shipping tag
MOVGT10V220K
  • Package / Case
    Disc 10mm
  • Supplier Device Package
    Disc 10mm