  • MPLAD15KP14CAE3/TR
MPLAD15KP14CAE3/TR
advertisement
Manufacturer No:
MPLAD15KP14CAE3/TR
HK JDW NO:
523-MPLAD15KP14CAE3/TR
Step5Bar-code shipping tag
MPLAD15KP14CAE3/TR
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
    Nonstandard SMD
  • Supplier Device Package
    PLAD
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Peak Pulse
    15000W 15kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    645A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    23.2V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    14V