  • MPZ0603S330CT000
MPZ0603S330CT000
advertisement
Manufacturer No:
MPZ0603S330CT000
HK JDW NO:
769-MPZ0603S330CT000
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
MPZ0603S330CT000
Description:
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MPZ0603S330CT000
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    1997
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Current Rating
    750mA
  • Case Code (Metric)
    0603
  • Case Code (Imperial)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    90mOhm
  • Impedance @ Frequency
    33Ohm @ 100MHz