  • MS4800A-14-0280-15X-15R
MS4800A-14-0280-15X-15R
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-14-0280-15X-15R
HK JDW NO:
607-MS4800A-14-0280-15X-15R
Package:
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-14-0280-15X-15R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    280mm
  • Number of Beams
    28
  • Beam Pitch
    10mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C