  • MS4800A-20-0880-30X-30R-P
MS4800A-20-0880-30X-30R-P
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-20-0880-30X-30R-P
HK JDW NO:
607-MS4800A-20-0880-30X-30R-P
Package:
Datasheet:
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-20-0880-30X-30R-P
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    880mm
  • Number of Beams
    88
  • Beam Pitch
    10mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C