  • MS4800A-30-0800-10X-10R-RMX-P
MS4800A-30-0800-10X-10R-RMX-P
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-30-0800-10X-10R-RMX-P
HK JDW NO:
607-MS4800A-30-0800-10X-10R-RMX-P
Package:
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-30-0800-10X-10R-RMX-P
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MS4800
  • Feature
    Blanking
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    800mm
  • Number of Beams
    40
  • Beam Pitch
    20mm