  • MS4800A-40-0600-10X-30R-RM2AP
MS4800A-40-0600-10X-30R-RM2AP
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-40-0600-10X-30R-RM2AP
HK JDW NO:
607-MS4800A-40-0600-10X-30R-RM2AP
Package:
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-40-0600-10X-30R-RM2AP
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Series
    MS4800
  • Feature
    Blanking
  • Protections
    Arm/Foot
  • Detection Capability
    40mm
  • Protective Height
    600mm
  • Number of Beams
    20
  • Beam Pitch
    30mm