  • MS4800B-14-0960
MS4800B-14-0960
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-14-0960
HK JDW NO:
607-MS4800B-14-0960
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-14-0960
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    960mm
  • Number of Beams
    96
  • Beam Pitch
    10mm