  • MS4800B-14-1320
MS4800B-14-1320
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-14-1320
HK JDW NO:
607-MS4800B-14-1320
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-14-1320
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    1320mm
  • Number of Beams
    132
  • Beam Pitch
    10mm