  • MS4800B-30-1080
MS4800B-30-1080
advertisement
Manufacturer No:
MS4800B-30-1080
HK JDW NO:
607-MS4800B-30-1080
Step5Bar-code shipping tag
MS4800B-30-1080
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    1080mm
  • Number of Beams
    54
  • Beam Pitch
    20mm