  • MSF4800-40-1200-X2
MSF4800-40-1200-X2
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800-40-1200-X2
HK JDW NO:
607-MSF4800-40-1200-X2
Description:
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800-40-1200-X2
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MSF4800
  • Feature
    Transmitter Only
  • Protections
    Arm/Foot
  • Detection Capability
    40mm
  • Protective Height
    1200mm
  • Number of Beams
    40
  • Beam Pitch
    30mm