  • MSF4800A-30-0680-30X-30R-RM610
MSF4800A-30-0680-30X-30R-RM610
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800A-30-0680-30X-30R-RM610
HK JDW NO:
607-MSF4800A-30-0680-30X-30R-RM610
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800A-30-0680-30X-30R-RM610
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    680mm
  • Number of Beams
    34
  • Beam Pitch
    20mm