  • MSF4800B-30-1800
MSF4800B-30-1800
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800B-30-1800
HK JDW NO:
607-MSF4800B-30-1800
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800B-30-1800
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    1800mm
  • Number of Beams
    90
  • Beam Pitch
    20mm