  • MSF4800S-14-1160
MSF4800S-14-1160
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800S-14-1160
HK JDW NO:
607-MSF4800S-14-1160
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800S-14-1160
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Finger
  • Detection Capability
    14mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 7.0m
  • Protective Height
    1160mm
  • Number of Beams
    116
  • Beam Pitch
    10mm