  • MSF4800S-20-1240-X
MSF4800S-20-1240-X
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800S-20-1240-X
HK JDW NO:
607-MSF4800S-20-1240-X
Description:
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800S-20-1240-X
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Series
    MSF4800
  • Feature
    Blanking, Transmitter Only
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Protective Height
    1240mm
  • Number of Beams
    124
  • Beam Pitch
    10mm