  • MSF4800S-30-0360
MSF4800S-30-0360
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800S-30-0360
HK JDW NO:
607-MSF4800S-30-0360
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800S-30-0360
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    360mm
  • Number of Beams
    18
  • Beam Pitch
    20mm