  • MSF4800S-30-1520
MSF4800S-30-1520
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800S-30-1520
HK JDW NO:
607-MSF4800S-30-1520
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800S-30-1520
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Protective Height
    1520mm
  • Number of Beams
    76
  • Beam Pitch
    20mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C