  • MSP1B220R0FS14E3
MSP1B220R0FS14E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1B220R0FS14E3
HK JDW NO:
875-MSP1B220R0FS14E3
Description:
Wirewound, 220Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP1B220R0FS14E3
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W