  • MV055F1CAX65E
MV055F1CAX65E
advertisement
Manufacturer No:
MV055F1CAX65E
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-MV055F1CAX65E
Description:
Electric Fuse, Medium Blow, 65A, 5500VAC, 50000A (IR), Inline/holder