  • MV507-110V-CU
MV507-110V-CU
advertisement
Manufacturer No:
MV507-110V-CU
Manufacturer:
Altech Corporation
HK JDW NO:
35-MV507-110V-CU
Package:
Datasheet:
Description:
Digital Voltmeter;3-Digit LCD;1/16DIN;3 Samp/Sec;50-480V Range;110VAC+/-20%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MV507-110V-CU
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    55°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Depth
    68.5mm