  • MX554ENL120M000-TR
MX554ENL120M000-TR
advertisement
Manufacturer No:
MX554ENL120M000-TR
HK JDW NO:
536-MX554ENL120M000-TR
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
MX554ENL120M000-TR
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    120MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    120mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    120MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm