  • MX554JBC245M760
MX554JBC245M760
advertisement
Manufacturer No:
MX554JBC245M760
HK JDW NO:
536-MX554JBC245M760
Package:
6-LLGA
Step5Bar-code shipping tag
MX554JBC245M760
  • Package / Case
    6-LLGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    245.76MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    95mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    245.76MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm