  • MX555ABG750M000-TR
MX555ABG750M000-TR
advertisement
Manufacturer No:
MX555ABG750M000-TR
HK JDW NO:
536-MX555ABG750M000-TR
Step5Bar-code shipping tag
MX555ABG750M000-TR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MX55
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    750MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    750MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm