  • MX574EBB80M0000-TR
MX574EBB80M0000-TR
advertisement
Manufacturer No:
MX574EBB80M0000-TR
HK JDW NO:
536-MX574EBB80M0000-TR
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
MX574EBB80M0000-TR
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    80MHz
  • Rise Time-Max
    0.4ns
  • Fall Time-Max
    0.4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm