  • MX574JNU32M7680
MX574JNU32M7680
advertisement
Manufacturer No:
MX574JNU32M7680
HK JDW NO:
536-MX574JNU32M7680
Package:
6-LLGA
Step5Bar-code shipping tag
MX574JNU32M7680
  • Package / Case
    6-LLGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    MX57
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    32.768MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    95mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    32.768MHz
  • Rise Time-Max
    0.45ns
  • Fall Time-Max
    0.45ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm