  • MX575ABA150M000-TR
MX575ABA150M000-TR
advertisement
Manufacturer No:
MX575ABA150M000-TR
HK JDW NO:
536-MX575ABA150M000-TR
Step5Bar-code shipping tag
MX575ABA150M000-TR
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MX57
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    150MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm