  • MX575ANR200M000
MX575ANR200M000
advertisement
Manufacturer No:
MX575ANR200M000
HK JDW NO:
536-MX575ANR200M000
Step5Bar-code shipping tag
MX575ANR200M000
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    MX55
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.375V~3.63V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    120mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm