  • MXSMBJ22CA
MXSMBJ22CA
advertisement
Manufacturer No:
MXSMBJ22CA
HK JDW NO:
523-MXSMBJ22CA
Package:
DO-214AA, SMB
Datasheet:
MXSMBJ22CA
Step5Bar-code shipping tag
MXSMBJ22CA
  • Package / Case
    DO-214AA, SMB
  • Supplier Device Package
    SMBJ (DO-214AA)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    1997
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    16.9A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    35.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    22V