  • MXSMLJ16A/TR
MXSMLJ16A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MXSMLJ16A/TR
HK JDW NO:
523-MXSMLJ16A/TR
Datasheet:
MXSMLJ16A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MXSMLJ16A/TR
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
    DO-214AB, SMC
  • Supplier Device Package
    SMLJ (DO-214AB)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Breakdown (Min)
    17.8V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    115.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    26V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    16V