  • N6L50T8S-103A3030R-E
N6L50T8S-103A3030R-E
advertisement
Manufacturer No:
N6L50T8S-103A3030R-E
HK JDW NO:
40-N6L50T8S-103A3030R-E
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 12292
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
N6L50T8S-103A3030R-E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Resistive Material
    Carbon
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    N6
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.343 x 0.252 Face x 0.244 H 8.70mmx6.40mmx6.20mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    10kOhms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W