  • NAC-30-681-DXE
NAC-30-681-DXE
advertisement
Manufacturer No:
NAC-30-681-DXE
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-NAC-30-681-DXE
Package:
Datasheet:
NAC-30-681-DXE
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 30A 75.5 uA/ 150 uA max
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NAC-30-681-DXE
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Box
  • Published
    2016
  • Series
    NAC
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Screw
  • Applications
    General Purpose
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    30A
  • Frequency
    1MHz
  • Termination Style
    Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Approval Agency
    cURus, VDE
  • Configuration
    Single Stage
  • Leakage Current
    75.5μA
  • Current
    30A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V