  • NAH-10-332-D
NAH-10-332-D
advertisement
Manufacturer No:
NAH-10-332-D
HK JDW NO:
165-NAH-10-332-D
Package:
Datasheet:
NAH-10-332-D
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 0.38 mA/ 0.75mA max
Step5Bar-code shipping tag
NAH-10-332-D
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    General Purpose
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    10A
  • Frequency
    1MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    380μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    41mm
  • Length
    92mm