  • NAH-20-000-D
NAH-20-000-D
advertisement
Manufacturer No:
NAH-20-000-D
HK JDW NO:
165-NAH-20-000-D
Package:
Datasheet:
NAH-20-000-D
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 5 uA/ 10 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAH-20-000-D
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Frequency
    1MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    5μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    41mm
  • Length
    92mm